sex

Jak na mrštné spermie ;-)

Pokud se budeme bavit o problémech se založením rodiny, v poslední době se spíše setkáváme s problémem na straně “něžných poloviček” a jejich rozhozeného hormonálního systému, díky kterému se stává pro pár splození potomka takřka nemožné. Nesmíme ale zapomínat, že problém může být i na straně nás, mužů…

Kategorie: 

Ájurvéda a pravidla sexu

Dnes mi to nedalo, abych jaksi tématicky nenavázala na článek svého muže. Nedávno se mi dostala do rukou šikovně zpracovaná knížka o ájurvédě (viz níže). I když to není moje specializace, ráda nahlédnu trochu více i do postupů či principů této dlouhá staletí používané medicíny. Nejen z mého pohledu jde o jistou alternativu k západní medicíně, jak autor MUDr. David Frej i v této knížce uvádí. Ještě předtím však autor vysvětluje, jak se na ajurvédu dívat.

Kategorie: 

Bye, bye lepku aneb Viva la (sex)revolution ;-)

Tušíte, co toto číslo vyjadřuje? Je to počet nocí či dnů ročně, kolikrát si průměrný Čech užívá sex. Zapnuli jste svou interní kalkulačku a počítáte, jak jste na tom vy? Jste na průměru? Pak si v nejbližším papírnictví kupte podobné svíčky a s partnerem/partnerkou to večer oslavte dobrým sexem. Dovozci a výrobci těchto svíček asi výraznější poptávku po číslicích 1, 0 a 7 nezaznamenají. I když se jedná o statistické číslo, asi bych mu věřil.

Kategorie: