Kdo jsme

Martin Novotný (45)

Milující manžel, táta dvou kluků, rozený Kozoroh. Na profilech sociálních sítí o sobě uvádí, žeje bio-hacker (= ke všemu ochotný pokusný králík) na druhou, blázen do fitness, amatérský fotograf. “Duchovní otec” projektu. Se změnami (strava, fitness, životní styl) začal v roce 2012 a od té doby se stihl zamilovat do extrémních závodů (Spartan Race, Tough Mudders. Death Race, atp.), běhání (trail i silnice), jízdy na kole (MTB i silnice) a triathlonu. Ve zbytku volného času se pak věnuje sestavování rodokmenu, studiu historie a hledání s detektory kovů (společný zájem se starším synem).

Veronika Novotná (48)

Spolehlivá manželka, obětavá máma dvou kluků, narozená ve znamení Berana. Promovaná ekonomka, která se většinu své profesní kariéry pohybovala v kosmetickém průmyslu. Dlouholetý soukromý zájem o zdravý životní styl vyústil v zájem profesní: nyní výživová poradkyně především se zaměřením na nadváhu spojenou s hormonální disfunkcí u žen a na nadváhu dětí. Je ochotná vyzkoušet různé alternativní způsoby léčení, dlouhodobě věří a používá homeopatii. Mezi její zájmy patří mj. cestování, kultura, čtení, esoterika, ze sportů pilates, jízda na kole, jízda na lyžích, bruslení, speedminton.

Monika Nevolová (36)

Původní profesí psycholožka se díky kreativnímu zaměření a literárnímu umu realizovala v tištěných médiích i TV médiích na pozicích dramaturga, kreativního producenta a content development managera. Je lektorem improvizačních dovedností a certifikovaným exekutivním a životním koučem (ICF). Je jí blízká filozofie Art de vivre, umění žít, proto je pro ni důležité, aby všechny části osobnosti člověka držely pěkně pohromadě, resp. aby člověk byl v psychické i fyzické kondici. Zkušenosti z korporátního prostředí, z oblasti psychologie a koučinku, vzdělávání a umění ji současně vedly k založení projektu Umění v práci. Je spoluautorkou knihy Buďte mistry improvizace. V květnu 2014 jí vyšla kniha Bez výmluv, v únoru 2015 kniha Dotýkání povoleno.

Ondřej Šindler (23)

Zatím stále mladý student a geek milující cvičení, dobré jídlo a pití, přírodu, hudbu - prostě všechny ty drobnosti, co dělají život příjemným. Když se v roce 2011 prvně rozhodl trochu ubrat ze svých tehdejších 133 kg, neměl vůbec žádnou představu, kam až ho jeho snaha dovede. Nyní už je jasné, že mu fitness změnil život. Nejen fyzicky ale i duševně. Na této cestě mu nezištěně a ochotně pomáhala spousta lidí. Proto byl inspirován pomoci na oplátku dalším lidem čelícím podobným výzvám. Kromě fitness ho baví čtení, hudba dvakrát tak stará než on sám, programování a konzumování různých pochutin (kvalitní kávy, prosciutta, sýrů a pod.)

Radana Makariusová (37)

Laskavá manželka a srdečná maminka tří dětí narozená ve znamení býka. Vyučuje na Katedře mezinárodních vztahů a evropských studí na Metropolitní univerzitě a Univerzitě Karlově. Přes obor mezinárodní vztahy se postupně přesunula i k řešení vztahů individuálních se zaměřením na rozvoj vnitřní rovnováhy, harmonie, spokojenosti a naplňování osobního potenciálu v rámci svého přístupu Jak správně myslet. Publikovala několik knih, věnuje se přednáškové činnosti a seminářům jak v češtině, tak v angličtině.

Marie Tajemná (??)

Chtěla by ses podílet jako spoluautor na chodu VyvazeneZdravi.cz? Máš znalosti/zkušenosti v oblasti fitness nebo výživy? Nebo ovládáš angličtinu natolik dobře, že by sis troufl na překlad odborných studií do češtiny? Pak nám napiš - velmi rádi Tě přivítáme do týmu ;-)

Jan Neznámý (??)

Chtěl by ses podílet jako spoluautor na chodu VyvazeneZdravi.cz? Máš znalosti/zkušenosti v oblasti fitness nebo výživy? Nebo ovládáš angličtinu natolik dobře, že by sis troufl na překlad odborných studií do češtiny? Pak nám napiš - velmi rádi Tě přivítáme do týmu ;-)