Ploché břicho za tři dny bez hladovění

Víkendovým bonusem by měl být pro naše čtenáře (možná více pro naše čtenářky:-) níže přeložený článek o získání ploššího bříška  poměrně jednoduchým způsobem. 

Chcete-li se zbavit nadýmání v rekordním čase, sežeňte si  nezpracované potraviny a přírodní diuretikum, které zlepší váš metabolismus. Tajemství spočívá ve spotřebě přírodních, nezpracovaných potravin, které vám pomohou být zdravější a zabrání hromadění nadbytečné vody v těle. Radikální diety, které vyhladoví tělo, nejsou řešením, protože v krátké době není možné ztratit tolik tuku, kolik si přejete. 

Pokud chcete zhubnout "břišní svaly" v co nejkratším čase, klíčové je snížení příjmu mléčných výrobků. Rozhodnete-li se zcela vyřadit mléčné výrobky z jídelníčku, můžete nahradit vápník konzumací lososa, ořechů či zelené zeleniny. 

Voda zůstane v těle, především díky vyššímu množství sodíku, cukrů, aminokyselin, nebo jinými slovy - špatné kvalitě potravin, které jíme. Právě proto by strava měla také obsahovat přírodní diuretika, včetně potravin, které mají přirozené močopudné vlastnosti. 

Nejznámější přírodní diuretika, která mohou pomoci při odstraňování přebytečné tekutiny z těla, jsou zelený čaj, brusinkový džus, pampeliška, jablečný ocet, fenykl a kopřiva. Kromě toho jablečný ocet snižuje hladinu draslíku a pampeliška s brusinkou pomáhá při detoxikaci, zánětu močového měchýře a močových cest. 

Mluvíme-li o potravinách, které mají diuretické vlastnosti, jejich výběr je obrovský. Okurky samy obsahují velké množství vody, ale zároveň způsobují časté močení a rychlejší odstranění toxinů z těla. Chřest, oves, salát, ředkvičky, křen, brokolice a čerstvá cibule vám také pomohou zbavit se odpadních látek z těla.

Mezi přírodními diuretiky se zvláště vyjímají červená řepa, zelí a česnek, které odstraňují tukové usazeniny v těle. Rajče je také přírodní diuretikum, bohaté na vitamín C, který pomáhá metabolismu a uvolňuje vodu z ledvin. Pro svůj vysoký obsah karotenu, mrkev zvládá urychlit metabolismus a eliminovat tuky a odpadní produkty.

 Možná nevíte, že účinné látky v pampelišce podporují trávení a látkovou výměnu. Kromě zmíněné močopudné vlastnosti podporují i funkci žlučníku a jater. Částečně rozpouští ledvinové i močové kameny. Mají také výrazné antirevmatické účinky. Pro všechny tyto přínosy pro náš organismus, přinášíme rychlý recept , abyste mohli vše vyzkoušet "na vlastní kůži".

Zdroj: HealthyFoodTeam

Kategorie: 
Obrázek uživatele Veronika Novotná

O autorovi

Výživová poradkyně se zaměřením na výživové i zdravotní potíže u dětí, dospělých i seniorů. 

"Nechť strava je tvojí medicínou." Hippokratés