Kombinace citronu a jedlé sody zachraňuje životy

Věří se, že kombinace citronu a jedlé sody1000-krát silnější účinek než chemoterapie!
Proč je tento fakt držen v tajnosti?
Přes silné vlastnosti citronu se o něj některé světové organizace nezajímají. 
Máte představu o počtu úmrtí, která se stala jen proto, že tato informace byla držena v tajnosti za účelem udržení zisku velkých korporací?
Četné studie prokázaly protirakovinné vlastnosti citronu. Citron poskytuje i další výhody, včetně jeho silného vlivu při léčbě cyst a nádorů.
Víme, že citrony mají moc léčit rakovinu od doby, co byly testovány na všechny typy rakoviny. Přidáním jedlé sody se ještě zvyšuje účinek, protože jedlá soda srovnává pH na normální úroveň.
Citron má také silný antimikrobiální účinek při léčbě bakteriálních a mykotických infekcí. Je účinný v boji proti vnitřním parazitům a reguluje krevní tlak. Citron je prospěšný též pro nervový systém: je totiž silným antidepresivem, které snižuje stres a uklidňuje nervy. 
Jeden z největších výrobců léků tvrdí, že 20 vědeckých experimentů, prováděných od roku 1970 až do nedávné doby, prokázalo že:
Citron ničí rakovinné buňky u 12 typů rakoviny. Zabraňuje metastázím nádorových buněk a je 10 000 silnější než léky jako adriamycin (doxorubicin), chemoterapie a narkotika.
Ještě zajímavější je, že kombinace extraktu z citronu a jedlé sody ničí jen rakovinné buňky s tím, že nepoškozuje zdravé buňky a tkáně
Experimenty ukázaly, že pacienti s diagnózou rakoviny by měli pít citronovou šťávu a lžičku jedlé sody. Tato léčba však nemůže vyléčit katastrofální vedlejší účinky chemoterapie.

Nejlepší způsob, jak získat organické citróny bez jakýchkoliv chemikálií použitých k jejich růstu, je pěstování tohoto ovoce na vlastní zahradě nebo v květináči. Organické citrony jsou 100-krát účinnější než citrony pěstované za pomoci chemických hnojiv a ošetřené chemickými prostředky.

Neexistují žádné lékařské důkazy podporující účinnost citronu a jedlé sody místo současné lékařské terapie. 

Zdroj: HealthyFoodHouse

Vzhledem k nulovým vedlejším účinkům a minimálním nákladům doporučujeme bez obav citron a jedlou sodu zařadit jako doplňkovou léčbu u výše zmíněných onemocnění. A o tom, že má citron další pozitivní účinky na zdraví, není pochyb. Brzy budeme o tomto tématu psát více.

Kategorie: 
Obrázek uživatele Veronika Novotná

O autorovi

Výživová poradkyně se zaměřením na výživové i zdravotní potíže u dětí, dospělých i seniorů. 

"Nechť strava je tvojí medicínou." Hippokratés