acetaminofen

Bolí vás (doplňte)? Vezměte si (doplňte)?

Česká televize reportáží o následcích neuvážené konzumace léků proti bolesti a horečce, a to navíc v hlavním vysílacím čase, vstoupila na horkou půdu. Přijde tak možná o některé inzerenty - Zentiva, výrobce Paralenu, který stál za totálním selháním jater předávkovaného pacienta, se asi obrátí na konkurenční média. Jako veřejnoprávní médium ale selhala v tom, že nezmínila škálu léků, které stejnou účinnou látku (acetaminofen označovaný také jako paracetamol) obsahují - mj.

Kategorie: