Kdo jsme

Martin Novotný (48)

Milující manžel, táta dvou kluků, rozený Kozoroh. Na profilech sociálních sítí o sobě uvádí, žeje bio-hacker (= ke všemu ochotný pokusný králík) na druhou, blázen do fitness, amatérský fotograf. “Duchovní otec” projektu. Se změnami (strava, fitness, životní styl) začal v roce 2012 a od té doby se stihl zamilovat do extrémních závodů (Spartan Race, Tough Mudders. Death Race, atp.), běhání (trail i silnice), jízdy na kole (MTB i silnice) a triathlonu. Ve zbytku volného času se pak věnuje sestavování rodokmenu, studiu historie a hledání s detektory kovů (společný zájem se starším synem).

Veronika Novotná (51)

Spolehlivá manželka, obětavá máma dvou kluků, narozená ve znamení Berana. Promovaná ekonomka, která se většinu své profesní kariéry pohybovala v kosmetickém průmyslu. Dlouholetý soukromý zájem o zdravý životní styl vyústil v zájem profesní: nyní výživová poradkyně především se zaměřením na nadváhu spojenou s hormonální disfunkcí u žen a na nadváhu dětí. Je ochotná vyzkoušet různé alternativní způsoby léčení, dlouhodobě věří a používá homeopatii. Mezi její zájmy patří mj. cestování, kultura, čtení, esoterika, ze sportů pilates, jízda na kole, jízda na lyžích, bruslení, speedminton.

Marie Tajemná (??)

Chtěla by ses podílet jako spoluautor na chodu VyvazeneZdravi.cz? Máš znalosti/zkušenosti v oblasti fitness nebo výživy? Nebo ovládáš angličtinu natolik dobře, že by sis troufl na překlad odborných studií do češtiny? Pak nám napiš - velmi rádi Tě přivítáme do týmu ;-)

Jan Neznámý (??)

Chtěl by ses podílet jako spoluautor na chodu VyvazeneZdravi.cz? Máš znalosti/zkušenosti v oblasti fitness nebo výživy? Nebo ovládáš angličtinu natolik dobře, že by sis troufl na překlad odborných studií do češtiny? Pak nám napiš - velmi rádi Tě přivítáme do týmu ;-)