Jak vyzrát na kouření či hubnutí

Blíží se konec roku a s ním mají mnozí spojeno nějaké novoroční předsevzetí. Mezi ty nejčastější určitě patří: „Přestanu kouřit“ nebo "Zhubnu".

Začnu s prvním uvedeným předsevzetím PŘESTANU KOUŘIT. Až 70% kuřáku si přeje přestat kouřit. Většinou to není úplně jednoduché. Jednou z metod, která může kuřákům od jejich závislosti pomoci, je alternativní terapie založená na biorezonanci.

 

Princip terapie

Mezi buňkami našeho organizmu probíhá neustálá komunikace formou elektromagnetického vlnění. Probíhá-li tato výměna informací pod vlivem nikotinu (ale také pod vlivem různých chemikálií, infekcí, apod.), dojde ke změně chování těchto buněk. Biorezonanční přístroje dokáží pomocí generovaných signálů navracet elektromagnetické vlnění buněk do normálu a harmonizovat tak nerovnováhu v těle.

 

Průběh terapie

Klient si na terapii donese nedopalek vlastní cigarety vykouřený zhruba do poloviny. Ten se vloží do vstupního pohárku přístroje. Klient se usadí do křesla a přes různé elektrody a podložky na něj působí frekvence (elektromagnetické vlnění) generované přístrojem.
Zjednodušeně řečeno – přístroj si z klientova nedopalku načítá frekvence nikotinu a z nich vytvoří zrcadlově obrácenou elektromagnetickou vlnu. Tím dojde ke zrušení signálu fyzické závislosti (informace o tělem vytvořené závislosti na nikotin se zablokuje), takže klient po terapii netrpí abstinenčními příznaky a přehnanou chutí na cigaretu.

 

Shrnutí

Biorezonanční terapie probíhá jednorázově a trvá 30-40 minut. Její úspěšnost se pohybuje okolo 80%. Tato terapie je účinná bez ohledu na věk a sílu závislosti, je bezbolestná a nemá žádné vedlejší účinky. Přestože účinnost této metody je opravdu velmi vysoká, je třeba si uvědomit, že všechno začíná a končí u každého z vás. To znamená, že nejprve je třeba si vše ujasnit a učinit rozhodnutí, že opravdu chcete přestat kouřit. Pokud se skutečně rozhodnete a podstoupíte uvedenou terapii, je úspěch zaručen.
Už jste se rozhodli? Neztratit 15 let života (o tolik se průměrně kuřáci dožívají méně oproti nekuřákům!!!) je přece silná motivace!

 

 

Něco navíc

Nejste kuřák a chcete pomoci zvládnout druhé novoroční předsevzetí: ZHUBNU? Tak čtěte dál. I v tomto případě mohou biorezonanční přístroje velmi pomoci. Mnozí lidé tloustnou z důvodu nadměrné konzumace sladkého nebo bílého pečiva. Mnohdy si ani neuvědomí, že si na cukru nebo na lepku (příp. kombinaci obojího) vytvořili jistou závislost. Zjistí to až ve chvíli, když se snaží shodit nějaké to kilo a vyřadit sladké a pečivo ze svého jídelníčku. Často nastoupí skutečné abstinenční příznaky – bolest hlavy, nesoustředěnost, podrážděnost, neodbytné myšleny na něco sladkého nebo na rohlík či křupavou bagetku.
Na velmi podobné bázi, která je vysvětlena výše v souvislosti s odvykáním kouření, se v tomto případě využívá biorezonanční terapie pro odstranění závislosti na cukru, čokoládě nebo lepku a pro potlačení chuti na tyto látky. I v těchto případech je účinnost metody přes 80%. Samozřejmě, že zhubnout vyžaduje vždy velkou disciplínu a spolupráci, tato metoda však celý proces může velmi usnadnit a pomoci tak hlavně v začátcích vašeho hubnutí.

 

Cena těchto terapií se pohybuje běžně kolem 1.200 Kč (i více). Udělali jsme si malý průzkum pražského trhu a jsme rádi, že můžeme všechny zájemce z řad našich čtenářů obrátit nyní paní Mgr. Paděrovou, u které máte do konce roku zmíněnou terapii za 800,- Kč na osobu. V případě „hromadné“ návštěvy (tzn. 2 a více osob najednou) vyjde terapie jen na 700,- Kč na osobu. Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům jsme domluvili možnost platnosti uvedené slevy pro naše registrované čtenáře až do konce února 2015. Máte tak možnost darovat terapii jako dárek. Více ke slevě najdete zde
 

Kategorie: 
Obrázek uživatele Veronika Novotná

O autorovi

Výživová poradkyně se zaměřením na výživové i zdravotní potíže u dětí, dospělých i seniorů. 

"Nechť strava je tvojí medicínou." Hippokratés